Órarendek

____________________________________________________________________________

I. osztály

I. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
Hétfő MJL SJaSL MAT NBV MJL    
Kedd SJaSL MJL TSV MJL MAT    
Szerda MJL SJaSL PRA VYV HUV    
Csütörtök SJaSL TSV MJL MAT      
Péntek SJaSL MJL MAT MJL      

 

____________________________________________________________________________

II. osztály

II. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
Hétfő SJaSL MJL MAT MJL NBV    
Kedd SJaSL TSV MAT MJL HUV    
Szerda MJL SJaSL MAT PRA VYV    
Csütörtök MJL SJaSL TSV MAT MJL    
Péntek SJaSL SJaSL MAT MJL PRA    

 

____________________________________________________________________________

III. osztály

III. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
Hétfő MJL MAT NBV PDA SJaSL ANJ
Kedd SJaSL MAT VYV TSV MJL  
Szerda SJaSL MAT INF MJL HUV ANJ
Csütörtök SJaSL MAT VLA TSV MJL  
Péntek SJaSL MAT MJL MJL PVC  

 

____________________________________________________________________________

IV. osztály

IV. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
Hétfő SJaSL MAT MJL ANJ HUV NBV  
Kedd SJaSL MAT MJL VLA TSV    
Szerda SJaSL MJL PDA VYV INF PVC  
Csütörtök SJaSL MAT MJL VLA TSV    
Péntek SJaSL MAT MJL PDA ANJ    

 

____________________________________________________________________________

V. osztály

V. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
Hétfő MAT SJaSL BIO MJL RGV HUV   THD
Kedd ANJ MAT SJaSL GEG MJL 1. sk
TSV
  2. sk TSV
Szerda SJaSL MAT NBV DEJ MJL VYV    
Csütörtök MAT SJaSL ANJ BIO MJL 1. sk
TSV
2. sk
TSV
 
Péntek MAT ANJ SJaSL GEG MJL INF    

 

____________________________________________________________________________

VI. osztály

VI. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
Hétfő SJaSL NBV ANJ MJL MAT INF    
Kedd SJaSL ANJ FYZ MAT MJL OBN   1., 2. sk TSV
Szerda GEG SJaSL BIO MJL DEJ MAT    
Csütörtök SJaSL MAT MJL THD VYV 1. sk TSV 2. sk TSV  
Péntek SJaSL FYZ ANJ MAT MJL HUV    

 

Testnev.
F

 

____________________________________________________________________________

VII. osztály

VII. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
Hétfő GEG CHE MAT OBN SJaSL MJL    
Kedd BIO DEJ ANJ SJaSL MAT MJL   TSV L/F
Szerda MAT CHE SJaSL NBV MJL HUV   INF
Csütörtök BIO FYZ MAT ANJ MJL TSV
F
TSV
L
 
Péntek ANJ SJaSL MAT MJL THD VYV    

 

____________________________________________________________________________

VIII. osztály

VIII. oszt. 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra 9. óra 
H 1. sk SJaSL / 2. sk ANJ 2. sk SJaSL / 1. sk ANJ MJL MAT FYZ VYV   NBV / ETV THD
K MAT MJL DEJ BIO 1. sk
SJaSL
2. sk SJaSL / 1. sk TSV 2. sk
TSV
   
S 1. sk SJaSL / 2. sk ANJ 2. sk SJaSL / 1. sk ANJ MAT CHE FYZ MJL      
Cs SJaSL / ANJ SJaSL / ANJ GEG MJL MAT   1. sk
TSV
2. sk
TSV
 
P CHE MAT 1. sk INF / 2. sk SJaSL 2. sk INF / 1. sk SJaSL OBN HUV      

 

____________________________________________________________________________

IX. osztály

IX. osztály 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8. óra
Hétfő CHE MAT MJL SJaSL OBN NEJ    
Kedd SJaSL MJL MAT ANJ DEJ 1. sk
TSV
2. sk
TSV
 
Szerda CHE MJL ANJ MAT SJaSL      
Csütörtök GEG MJL SJaSL MAT BIO   1. sk
TSV
2. sk
TSV
Péntek SJaSL MJL DEJ ANJ MAT FYZ    

 

____________________________________________________________________________

Informatika terem

Órák az informatika teremben 1. óra
7:50 - 8:35
2. óra
8:45 - 9:30
3. óra
9:40 - 10:25
4. óra
10:40 - 11:25
5. óra
11:35 - 12:20
6. óra
12:30 - 13:15
7. óra
13:20 - 14:05
8.
 
Hétfő VIII.
ANJ
VIII.
ANJ
      VI.
INF
   
Kedd                
Szerda VIII.
ANJ
VIII.
ANJ
III.
INF
  IV.
INF
    VII.
INF
Csütörtök VIII.
ANJ
VIII.
ANJ
           
Péntek     VIII.
INF L
VIII.
INF F
  V.
INF
   

 

Rövidítések

SJaSL - Szlovák nyelv és irodalom

MJL - Magyar nyelv és irodalom

ANJ - Angol nyelv

NEJ - Német nyelv

PDA - Természetismeret

VLA - Honismeret

FYZ - Fizika

CHE - Kémia

BIO - Biológia

DEJ - Történelem

GEG - Geográfia

OBN - Polgári nevelés

ETV - Etikai nevelés

NBV - Hittan

MAT - Matematika

INF - Informatika

IFV - Informatikai nevelés

PVC - Munkára nevelés

SEE - Munka világa

THD - Technika

VYV - Képzőművészet

HUV - Zenei nevelés

VUM - Művészettel nevelés

TEV - Testnevelés

TSV - Test és sport nevelés